Firma IDM Sp. z o.o. powstała w wyniku zapotrzebowania rynku na usługi budowlane i jest wynikiem współpracy dwóch osób, które swoim dotychczasowym zaangażowaniem w dziedzinie Inżynierii Infrastrukturalnej oraz sferze ekonomiczno-prawniczej zdobyły doświadczenie oraz odniosły sukcesy w  realizacji oraz rozwiązywaniu zagadnień zarówno w zakresie budownictwa, jak i zagadnień związanych z funkcjonowaniem rynku budowlanego.

 

Klienci Indywidualni

Naszym celem jest, aby świadczenie usług oraz realizacja robót budowlanych dla klienta indywidualnego było na wyciągnięcie ręki, bez koniecznego poświęcania czasu na sprawdzanie całej oferty rynkowej w celu osiągnięcia zamierzenia.

 

Kompleksowo

Świadczymy usługi kompleksowo – wycena, oferta, realizacja i terminowość.

Pragniemy, aby świadczone przez nas usługi w postaci robót budowlanych, były realizowane na najwyższym poziomie, w szczególności - przygotowania, realizacji, rozliczenia oraz zadowolenia klienta – czarne na białym od początku do końca!

 

Klienci biznesowi

Jesteśmy otwarci na zlecenia Generalnych Wykonawców. Świadczymy usługi podwykonawstwa.

Przejrzystość działania, elastyczność procesu przygotowania i realizacji robót, jak i poziom świadczonych usług jest dla nas kluczowym zagadnieniem w relacji Wykonawca – Podwykonawca.